Obszar działalności kancelarii obejmuje kompleksową pomoc prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Adwokat Lublin zajmuje się prowadzeniem spraw cywilnych, rodzinnych, karnych i gospodarczych. Ponadto świadczymy usługi prawne w zakresie prowadzenia negocjacji oraz pomoc w windykacji długów i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Do zadań Adwokata Lublin należy: sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych, opinii, umów, udzielanie porad prawnych oraz reprezentowanie Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów świadczymy pomoc prawną również za pośrednictwem korespondencji e-mailowej.

Pretendujemy do miana nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się oraz przyjaznej dla Klientów kancelarii adwokackiej działającej głównie na terenie województwa lubelskiego. W naszej Kancelarii  relacje z Klientami oparte są na obopólnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu. Pragniemy by postrzegali nas Państwo jako profesjonalnego doradcę, potrafiącego wesprzeć́ Państwa specjalistyczną wiedzą oraz praktycznymi rozwiązaniami.

Adwokat Lublin świadczy usługi na terenie całego kraju, ale w szczególności na terenie województwa lubelskiego. Siedziba Kancelarii znajduje się w adwokat lublin dęblinLublinie i tutaj przyjmowani są Klienci. Kancelaria położona jest w Śródmieściu, przy skrzyżowaniu z ul. Okopową, przy której znajduje się główny budynek Prokuratury Okręgowej w Lublinie oraz Prokuratura Lublin-Północ w Lublinie. Kancelaria mieści się w budynku kamienicy na I piętrze. Filia Kancelarii położona jest w Dęblinie, gdzie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania z Klientem – udzielane są porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego. Adwokat Lublin swoją ofertę kieruje do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą kancelarię prawną. Zwracając się o pomoc do naszej Kancelarii przekonają się Państwo, że można polegać na naszym doświadczeniu i wiedzy.   Naszym atutem jest to, że współpracujemy z osobami, które specjalizują się w różnych dziedzinach, takich jak medycyna, czy też budownictwo. Powyższe powoduje, że Adwokat Lublin oferuje pewną i wszechstronną wiedzą. Współpracujemy z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi. Co więcej, w skład osobowy Kancelarii wchodzą doświadczeni aplikanci adwokaccy, którzy również rozwiązują problemy prawne Klientów. Nasz zespół stanowią prawnicy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Klienci zwracający się do Kancelarii będą zadowoleni z profesjonalnej obsługi oferowanej przez Kancelarię. Adwokat Lublin wyróżnia się tym, że kontakt z naszymi prawnikami jest szybki, bezproblemowy i dostosowany do potrzeb Klienta. Sprawy o skomplikowanym stanie prawnym i faktycznym nie stanowią dla nas problemu, a wręcz przeciwnie – kolejne wyzwanie zawodowe.

Gwarancję profesjonalizmu, rzetelności w prowadzeniu każdej sprawy oraz obsługi spraw na najwyższym poziomie zapewnia nasza wieloletnia praktyka adwokacka oraz bogate doświadczenie zawodowe. Usługi świadczone przez nasz zespół dostosowane są do wymagań Klientów, najwyższych standardów jakości i efektywności. W każdej sprawie koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do Klienta, w pełni respektując zasady tajemnicy adwokackiej oraz etyki zawodowej.

Wierzymy, że Państwa problemy zostaną rozwiązane dzięki naszej Kancelarii prawnej, dlatego też zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Kancelarii.