Kancelaria Adwokacka świadczy prawne usługi na rzecz osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Dobry Adwokat Lublin wskazuje jak najkorzystniejsze rozwiązania prawne w niejednokrotnie bardzo skomplikowanych sprawach, realizując zlecone zadania z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości oraz efektywności. Prawnicy w swoich działaniach obierają sobie za cel skuteczność, poufność oraz bezpieczeństwo prawne. Dobry Adwokat Lublin charakteryzuje się tym, że oferuje niezwykle innowacyjne rozwiązania. Pracę Kancelarii nadzoruje Adwokat Elżbieta Piskorska, mająca bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych (zwłaszcza rodzinnych) i karnych. Adwokat Elżbieta Piskorska dzięki odbytemu kursowi mediatora sądowego zorganizowanemu przez Ośrodek Konsultacyjno – Mediacyjny w Lublinie, co jest potwierdzone zdobytym certyfikatem, niejednokrotnie pomaga prowadzić mediacje między stronami, które bardzo często kończą się sukcesem. Dobry Adwokat Lublin prowadzi dodatkowo windykację długów i dochodzi roszczeń odszkodowawczych. Nasza Kancelaria jest miejscem niezwykle przyjaznym dla Klientów. Dobry Adwokat Lublin opiera relacje z Klientami na zasadach zaufania, wzajemnego szacunku oraz zrozumienia. Dobry Adwokat Lublin daje Państwu gwarancję na znalezienie rozwiązania dla każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.
Z uwagi na bardzo często zmieniający się stan prawny, zwracający się do naszej Kancelarii Adwokackiej Klienci potrzebują profesjonalnego wsparcia, które u nas otrzymują. Dobry Adwokat Lublin zapewni Państwu fachową pomoc w postaci porad prawnych, sporządzania wszelkiego rodzaju pism procesowych, umów, regulaminów oraz reprezentacji w sądach, prokuraturach, czy też organach administracji publicznej. Nasza Kancelaria Adwokacka położona jest w Lublinie, w centrum miasta (Śródmieście), w pobliżu budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ i Prokuratury Okręgowej. Kancelaria posiada filię w Dęblinie. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc Klientom z różnych regionów Polski. Dobry Adwokat Lublin na każdym etapie sprawy czuwa nad tym, aby zminimalizować ponoszone przez Państwa koszty – materialne i psychiczne. Dobry Adwokat Lublin jest gwarancją atrakcyjnych warunków współpracy. W naszej Kancelarii każdy Klient znajdzie pełną, profesjonalną opiekę prawną i wsparcie. Oferta Dobry Adwokat Lublin to maksimum zaangażowania, dokładność, rzetelność, terminowość.
Kancelaria wyróżnia się spośród innych tym, że współpracuje ze specjalistami z zakresu różnych dziedzin: radcami prawnymi, notariuszami, lekarzami, inżynierami budownictwa. Dzięki temu Dobry Adwokat Lublin świadczy usługi prawne kompleksowe. Prawnicy pracujący w naszej Kancelarii wyróżniają się zaangażowaniem i pasją, dzięki czemu sprawy skomplikowane nie stanowią żadnego problemu, a wręcz przeciwnie są kolejnym zawodowym wyzwaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.