Adwokat
Elżbieta Piskorska


O mnieAdwokat Elżbieta Piskorska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W roku 2007 ukończyła kurs w zakresie prowadzenia mediacji, prowadzony przez Ośrodek Konsultacyjno - Mediacyjny w Lublinie. Jej kariera w zawodzie prawnika również rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w renomowanych kancelariach prawniczych, które specjalizują się w obsłudze Klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

W okresie od 2010 do 2013 roku odbyła adwokacką aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Rok 2013 to pozytywnie zdany państwowy, zawodowy egzamin adwokacki i uzyskanie wpisu na listę adwokatów pod numerem 1151.


Adwokat Elżbieta Piskorska jest specjalistą w zakresie prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego, a także prawa karnego. Dzięki bogatemu doświadczeniu zajmuje się również doradztwem w sprawach ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Ponadto reprezentuje Klientów przy sporach z zakładami ubezpieczeniowymi, zarówno na etapie postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego.

Elżbieta Piskorska prowadzi bloga w zakresie prawa rodzinnego i karnego, a prywatnie jest miłośniczką zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej. W wolnej chwili znajduje czas na rozrywki typu: książki, filmy i gry na x boxie.

Skontaktuj się


Jeśli masz jakieś pytania zachęcam do kontaktu. Kliknij poniżej by przejść do strony kontakt.

Przejdź do zakładki kontakt