adwokat lublin rozwód
Adwokat Elżbieta Piskorska specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych. Szczególnego rodzaju sprawami z zakresu prawa rodzinnego, są sprawy rozwodowe, które to niejednokrotnie okazują się być sprawami skomplikowanymi i długotrwałymi. Rozwód nie należy do przyjemnych doświadczeń, jednakże dzięki odpowiedniemu adwokatowi można  przejść przez nie w taki sposób aby zminimalizować stres i negatywne odczucia związane z koniecznością uregulowania spraw rodzinnych. Nasza Kancelaria jest gwarancją  poprowadzenia sprawy rozwodowej w profesjonalny i komfortowy dla Klienta sposób oraz wynegocjowania korzystnych warunków rozwodowych. Niezwykle istotne w sprawach tego rodzaju jest wsparcie profesjonalisty, który będzie w stanie poprowadzić mediację pomiędzy małżonkami. Z takim wsparciem spotkają się Państwo w naszej Kancelarii. Co więcej, od pierwszego spotkania w Kancelarii, będą Państwo usatysfakcjonowani atmosferą pełną dyskrecji, która jest niezwykle ważna w poruszaniu delikatnych kwestii związanych ze sprawami rodzinnymi.

Sprawy rodzinne prowadzone są w oparciu o szczególną procedurę i praktyki, których znajomość przekazujemy naszym Klientom. Reprezentujemy naszych Klientów podczas mediacji z drugą stroną oraz w sądach na rozprawach. W każdym przypadku znajdujemy najkorzystniejsze dla naszego Klienta rozwiązanie, nawet najtrudniejszej  sytuacji rodzinnej. Załatwiamy wszystkie formalności związane ze sprawą na najwyższym poziomie. Nasz adwokat Lublin rozwód to doskonały specjalista od spraw rozwodowych, dzięki któremu finał z pewnością będzie dla Klienta Kancelarii pozytywny.

Bardzo często wszczęcie sprawy o rozwód wiąże się z koniecznością podjęcia decyzji dotyczącej nie tylko ustalenia winy małżonków na rozpad małżeństwa, ale również wielu dodatkowych kwestii oraz rozstrzygnięć dotyczących małoletnich dzieci. Są to sprawy dotyczące ustalenia miejsca zamieszkania dzieci, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi, czy też alimentów. Nasza Kancelaria świadcząca kompleksową obsługę w ramach tego typu spraw dba również o uregulowanie kwestii o charakterze majątkowym takich jak: podział majątku wspólnego, ustanowienie rozdzielności majątkowej małżonków czy też określenie ewentualnego obowiązku alimentacyjnego jednego małżonka wobec drugiego. Niejednokrotnie rozstrzygnięcia w sprawach rozwodowych dotyczą konieczności ustalenia sposobu korzystania ze wspólnego mieszkania czy też eksmisji współmałżonka.

Z uwagi na stopień skomplikowania spraw rodzinnych, emocje towarzyszące małżonkom podczas rozwodu, fakt, że każde działanie w procesie wiąże się z określonymi skutkami prawnymi, a orzeczenia wydawane w sprawie mają niejednokrotnie wpływ na dalsze życie – warto skontaktować się z adwokatem mającym doświadczenie w sprawach rodzinnych i powierzyć mu prowadzenie swojej sprawy.

Kancelaria oferuje swoje usługi również w sprawach karnych, niejednokrotnie toczących się równoległe ze sprawami rodzinnymi. Z praktyki Kancelarii wynika, że najczęściej są to sprawy o znęcanie, gwałt, naruszenie nietykalności cielesnej, czy też przywłaszczenie. Jeden z małżonków zasiada na ławie oskarżonych, natomiast drugi występuje w charakterze pokrzywdzonego – oskarżyciela posiłkowego. Są to sprawy trudne, które wymagają rzetelnej reprezentacji ze strony adwokata, a które uzyskają Państwo w naszej Kancelarii. Każda sprawa traktowana jest przez nas w sposób indywidualny, rzeczowy oraz profesjonalny.

Nasza Kancelaria znajduje uznanie wśród wielu Klientów. Kancelaria prowadzi również sprawy Polaków mieszkających za granicą, a regulujących swoje sprawy na terenie Polski. Z chęcią odpowiadamy na nurtujące Państwa pytania oraz rozwiewamy wszelkie wątpliwości. W każdej sprawie proponujemy efektywny i  konkretny kierunek działania, tak aby sprawa zakończyła się pełnym sukcesem i satysfakcją naszych Klientów. Zachęcamy do współpracy.