Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Adwokacka Lublin składa się z młodych i dynamicznie rozwijających się prawników, działających pod nadzorem adwokata Elżbiety Piskorskiej. Kancelaria Adwokacka Adwokat Elżbiety Piskorskiej świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców działających indywidualnie lub w ramach spółek prawa handlowego. Celem Kancelarii Adwokackiej Lublin jest wskazywanie jak najlepszych rozwiązań prawnych w sprawach o niejednokrotnie bardzo skomplikowanym stanie faktycznym. Kancelaria Adwokacka Lublin realizuje zlecone zadania w ścisłej współpracy z Klientem, w oparciu o najwyższe standardy efektywności i jakości, mając na uwadze bezpieczeństwo prawne oraz skuteczność. Przyjmowane przez nas rozwiązania charakteryzuje innowacyjność.

Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Lublin wyróżniają się bardzo bogatym doświadczeniem w prowadzeniu spraw cywilnych, a zwłaszcza rodzinnych oraz karnych. Adwokat Elżbieta Piskorska dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w prowadzeniu mediacji (potwierdzone certyfikatem) z powodzeniem prowadzi negocjacje między stronami postępowania. Kancelaria Adwokacka Lublin zajmuje się również windykacją długów i dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria Adwokacka Lublin pretenduje do miana niezwykle nowoczesnej i przyjaznej kancelarii prawnej. W naszej Kancelarii Adwokackiej relacje z Klientami budowane się z oparciu o zasady wzajemnego szacunku, zrozumienia i zaufania.  Współpraca z adwokatem z naszej Kancelarii Adwokackiej Lublin to gwarancja znalezienia rozwiązania dla każdej, nawet pozornie najbardziej patowej sytuacji.

kancelaria adwokacka lublinCzęste zmiany przepisów prawnych powodują, że klienci indywidualni potrzebują profesjonalnego wsparcia prawnego. Kancelaria Adwokacka Lublin zapewni Państwu pomoc w sprawach indywidualnych poprzez udzielenie porad prawnych oraz prowadzenie sprawy na każdym etapie postępowania sądowego. Sporządzamy również pisma procesowe i umowy, reprezentujemy Państwa przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Siedziba Kancelarii Adwokackiej Lublin mieści się w Lublinie, w Śródmieściu, niedaleko budynku Prokuratury Okręgowej oraz Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ. Filia Kancelarii Adwokackiej Lublin położona jest w Dęblinie, gdzie również przyjmowani są Klienci. Według Państwa potrzeb jesteśmy w stanie służyć pomocą także Klientom z innych regionów Polski. Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Lublin na każdym etapie sprawy starają się zminimalizować wszelkie koszty, zarówno materialne, jak i psychiczne. Kancelaria gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy oraz szeroki zakres oferowanych usług, z którym można zapoznać się klikając w zakładkę „Usługi”. Każdy Klient Kancelarii Adwokackiej Lublin otaczany jest pełną opieką prawną oraz wsparciem już od pierwszego spotkania. Nasza Kancelaria oferuje maksimum zaangażowania oraz dokładność, terminowość i rzetelność idącą w parze z doskonałymi kompetencjami prawników.

Spośród innych kancelarii wyróżnia nas to, że współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin: notariuszami, radcami prawnymi, lekarzami, czy też inżynierami budownictwa. Dzięki temu Kancelaria Adwokacka Lublin świadczy kompleksowe usługi. W skład zespołu należącego do Kancelarii Adwokackiej wchodzą prawnicy wyróżniający się w swojej pracy pasją oraz zaangażowaniem. Dlatego też skomplikowane sprawy nie są dla naszych prawników problemem, a stanowią kolejne zawodowe wyzwanie.

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach naszych Klientów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.